Олімпіади та конкурси

Учні – учасники олімпіади мали можливість показати ґрунтовні знання з географії, творчість, блискучу ерудицію, наполегливість та волю до перемоги.
Луганську область представляли 4 учасники - переможці обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, учні з міст Сєвєродонецька, Лисичанська та районного центру Марківки.

У березні – квітні на базі Луганського ОІППО учні пройшли підготовку на відбірково-тренувальних зборах, де ґрунтовно опрацювали найбільш складні та актуальні теми географії.
За результатами ХLIV Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії учасники команди з Луганської області отримали дипломи учасників.
У церемонії нагородження учасників ХLIV Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії взяли участь:
Роман Гладковський, головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України, який висловив найщиріші слова вдячності господарям олімпіади за якісну організацію та створені комфортні умови праці для всіх учасників, відзначив самовіддану творчу працю вчителів географії, які підготували учнів до ІV етапу ХLIV Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії та побажав учням ніколи не зупинятися на досягнутому.

Людмила Даценко, член журі, професор, доктор географічних наук, завідувач кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка, відзначивши, що роботи учасників олімпіади свідчать про високий інтелект школярів та побажавши присутнім ще з більшим завзяттям опановувати невідоме, відкривати для себе нові сторінки дивовижної науки географії.

Володимир Таборанський, голова оргкомітету фінального етапу ХLІV Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, начальник управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, кандидат історичних наук, який зазначив, що під час олімпіади учасники з усіх регіонів України підтвердили свої високі знання з предмету, розкрили здібності та таланти, знайшли нових друзів, побажав присутнім бути успішними, працювати на користь нашої держави.

Ярослав Олійник, голова журі фінального етапу ХLІV Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, декан Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професор, доктор економічних наук, висловивши сподівання, що в майбутньому переможці вдосконалюватимуть набуті знання, будучи студентами вищих навчальних закладів.

Наступного року приймати учасників вже ХLV Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії буде місто Тернопіль.

Комментариев нет:

Отправить комментарий